Menu

Geslaagden VMBO, HAVO, VWO

Geslaagden VMBO, HAVO, VWO

 

14 juni 2017

Onderstaand de geslaagde leerlingen van het Reynaertcollege.

Reynaertcollege, Hulst

 

VMBO BB Sector: Bouwtechniek

Igno van der Borgt, Kloosterzande; Dennis d' Hont, Sint Jansteen; Stefano Kuijpers, Hulst; Stefano Mentzij, Hulst; Sjoerd Verbraeken, Hulst

        

VMBO BB Sector: Dienstverlening en Commercie

Terra Dees, Hulst; Nina Dirickx, Hulst; Tessa Florijn, Hulst; Allisha van der Keur, Kuitaart; Zenzy Roctus, Hulst; Matthias Verleye, Sas van Gent; Luuk van de Walle, Graauw

        

VMBO BB Sector: Elektro

Ibraim Amet, Hulst; Pieter Banach, Hengstdijk; Lars van Osselaer, Sint Jansteen; Roxanne van Sikkelerus, Hulst; Damian Stevens, Hulst

        

VMBO BB Sector: Metaal

Jarno van Bunder, Hulst; Chris Helmons, Hulst; Amber Heye, Vogelwaarde; Soraya De Meulenaere, Clinge; Dirk Pattyn, Clinge; Larissa de Tree, Hulst; Ryan Verhagen, Clinge

 

VMBO KB Sector: Bouwtechniek

Daniël de Brouwer, Koewacht; Jordy van Bunder, Westdorpe; Jolinda Otto, Koewacht; Loan Piessens, Kapellebrug; Yannick De Vos, Nieuw Namen; Matthijs Weemaes, Hulst

 

VMBO KB Sector: Dienstverlening en Commercie     

Shana Brand, Hulst; Maud de Bruijn, Koewacht; Maxine Cattoir, Hulst; Nina Colleman, Nieuw Namen; Benthe van Esbroeck, Kloosterzande; Isa Gijsel, Sint Jansteen; Rachella van Helsland, Ossenisse; Lisa Huige, Ossenisse; Anne van Immerseel, Walsoorden; Shania Janssens, Axel; Jaimy van Leemput, Hulst; Danique de Poorter, Nieuw Namen; Lynn de Pooter, Kloosterzande; Rob Sebastiampillai, Kloosterzande; Ricardo Staelens, Sint Jansteen; Marie-Thérèse Vereecken, Clinge; Niels Verstiggel, Sint Jansteen; Sanne Verstraeten, Clinge; Britte de Vries, Hulst

 

VMBO KB Sector: Elektro

Simon Banach, Hengstdijk; Tristian Bolleboom, Westdorpe; Melissa van Driel, Axel; Chandler Duerinck, Hulst; Roy de Kort, Hulst; Delano Loot, Sint Jansteen; Jarno de Mul, Sint Jansteen; Dennis Rombaut, Sint Jansteen; Niek Steenbeek, Hulst

        

VMBO KB Sector: Metaal

Jeroen Baert, Koewacht; Bas De Block, Sint Jansteen; Pascal Crombeen, Zaamslag; Raf Dobbelaar, Sint Jansteen; Jorian Everaard, Sint Jansteen; Davey Godeschalk, Hulst, Cum Laude; Michael Grandsaerd, Sint Jansteen; Bart Heijens, Hulst; Arlène Hertogh, Kloosterzande, Rick de Moor, Hulst; Kelvin Polfliet, Hulst

 

VMBO TL Sector: Economie

Michelle Andriessen, Hulst;Alice van Assche, Hengstdijk; Lendrita Brahimi, Hulst; Collin Bruijnooge, Westdorpe; Laura van Buuren, Vogelwaarde; Naomi van Dijk, Koewacht; Ariana Divkovic, Hulst; Yoran van Dorsselaer, Hulst; Aïsha van Geertruij, Terhole; Jens Gerreman, Hulst; Roy van Gimst, Vogelwaarde; Aleksandra Gryszkiewicz, Hengstdijk; Sharruk de Gunst, Kloosterzande; Dieter Heijens, Stekene, België; Antoine Hol, Hulst; Wessel Hollestelle, Hulst; Benooi van der Huls, Clinge; Nikita van Jole, Hengstdijk; Nynke Joos, Hulst; Evelien de Kock, Kloosterzande; Fabian Langerak, Hulst; Ruud Louter, Hulst; Marc Mannaert, Clinge; Sebastiaan Meeuwse, Hulst; Lorenzo Otto, Koewacht; Meryam Ouahamdi, Hulst; Ciarah Parren, Hulst; Dyantha Pauwels, Hulst; Femke Pauwels, Nieuw Namen; Bo Picavet, Hulst; Linsey Plasschaert, Koewacht; Lorenzo Rietjens, Koewacht; Yannick de Rijk, Walsoorden; Marjolein Roctus, Clinge; Floris de Schepper, Hulst; Wiebe Simonse, Koewacht; Gianni Verbraeken, Hulst Diego Verras, Graauw; Yasmin Waayer, Zuiddorpe; Joëlle van Waes, Heikant; Salwin Walhout, Heikant; Ischa Weemaes, Heikant; Fenna Willeboordse, Westdorpe; Madelief Wolkenfelt, Hulst

        

VMBO TL Sector: Landbouw

Gijs Gelderland, Koewacht; Anouk Selis, Kloosterzande; Jim van Waes, Hulst

        

VMBO TL Sector: Techniek

Wouter Apers, Hulst; Eric van den Berghen, Clinge; Siem de Bruijn, Terhole; Delano van Dijk, Hengstdijk; Remco Dophemont, Hulst; Nathalie van Driessche, Nieuw Namen; Nick Heijmans, Hulst; Khian Hertsens, Sint Jansteen; Leroy Hultermans, Hulst; Michel van Jole, Vogelwaarde; Rick de Klerk, Koewacht; Stijn de Kock, Kloosterzande; Thijs Konings, Vogelwaarde; Zoë Kouijzer, Graauw; Fabiën Lacor, Hulst; Jop de Meurichy, Hulst; Brandon Van der Mynsbrugge, Kloosterzande; Luca van Opdorp, Hulst; Beau Schilders, Hulst; Joël van Selst, Hulst; Louka van Troost, Graauw; Martijn Verbiest, Hulst; Delano Verpoorte, Heikant; Sven Warrens, Stekene, België; Emelie Willemsen, Koewacht; Jared Wolffensperger, Koewacht

        

VMBO TL Sector: Zorg en Welzijn (intrasector)

Britt Baart, Kloosterzande; Maudi Baas, Heikant; Kimberly Dobbelaar, Heikant; Eva Donze, Hulst; Lotte van Esbroek, Lamswaarde; Thirza Haars, Hulst; Emma d' Haens, Hulst; Femke Hemelaar, Hulst; Weronika Nawrocka, Hulst; Kaylee Nielsen, Kuitaart; Amy Niemantsverdriet, Sint Jansteen; Rosalie Nieuwesteeg, Sint Jansteen; Kelsey Ottjes, Sint Jansteen; Larissa De Plucker, Koewacht; Jasmijn van Puijvelde, Lamswaarde; Romy de Rijcke, Hulst; Alysha De Smet, Hulst; Manon Swartelé, Heikant; Silke Tieleman, Kloosterzande; Tessa Verbist, Sint Jansteen; Ann Verhaegen, Graauw; Iris van de Vijver, Hulst; Lotte van de Vijver, Graauw; Shelly de Visser, Heikant; Michelle Weemaes, Hulst

        

HAVO Profiel: Cultuur en Maatschappij

Robin de Brouwer, Hulst; Eva Bryssinck, Hulst; Zillah van Opdorp, Hulst; Elyse van Regenmortel, Hulst

 

HAVO Profiel: Cultuur en Maatschappij / Economie en Maatschappij

Sanne Compiet, Kloosterzande; Juliette Deltour, Hulst; Isabelle van Duijse, Hulst; Atal Hamed, Hulst; Jennah Kips, Graauw; Maxime van Laar, Hulst; Elodie de Moor, Hulst; Teddie van Remortele, Hulst; Melissa Saman, Sint Jansteen; Lotte Verhagen, Hulst; Nina Verwer, Sint Jansteen

 

HAVO Profiel: Economie en Maatschappij

Veerle van Bremen, Hulst; Sergio Brouwers, Sint Jansteen; Lucas Courtin, Hulst; Martijn van Driessche, Lamswaarde; Elise Groeneweg, Sint Jansteen; Isa d' Hondt, Hulst; Wout van Leuven, Sint Jansteen; Lorenzo Milojevic, Hulst; Mike Mol, Hulst; Elke Peters, Sint Jansteen; Sam Peters, Clinge; Ward van Rie, Hulst; Charlotte de Roeck, Kloosterzande; Stijn Van Schil, Hulst; Eline De Smet, Sint Jansteen; Steve Sondag, Hulst; Tycho Torres Vuijk, Terhole; Mark de Volder, Koewacht

 

HAVO Profiel: Natuur en Gezondheid

Jens Bruijns, Heikant; Martin Crombeen, Zaamslag; Teun van Doeselaar, Axel; Beatrix Müller, Hulst; Ticho Roelands, Hulst; Shannen Swartelé, Clinge; Ruben Vercruyssen, Nieuw Namen; Laura Vermeulen, Hulst; Enrique Wauters, Hulst; Elselieke Willemsen, Hulst; Laura Willemsen, Koewacht

 

HAVO Profiel: Natuur en Gezondheid / Natuur en Techniek

Luuk van den Broek, Ossenisse; Arnoud van den Bulck, Koewacht; Jolien Cleijman, Sint Jansteen; Youp Eggermont, Hulst; Siebe Hiel, Hulst; Martijn d' Hooghe, Hulst; Sophie Van Hove, Graauw; Ties Kerckhaert, Hengstdijk; Daan de Koning, Hulst; Bryan Meijer, Sas van Gent; Casper Menu, Kloosterzande; Noah Piessens, Heikant; Tessa Platjouw, Lamswaarde; Youri Saman, Sint Jansteen; Kaylee Sturms, Heikant; Jun Xian Tang, Hulst; Marilène Verschueren, Kloosterzande; Geoffrey Vonck, Koewacht; Sharon van Waterschoot, Hulst; Rick De Witte, Sint Jansteen

 

HAVO Profiel: Natuur en Techniek

Justin Bakker, Vogelwaarde; Thomas Dierkx, Koewacht; Dries Eggermont, Hulst; Job van Gassen, Hulst; Tristan Hazeleger, Hulst; Granit Krasniqi, Hulst; Thomas Vermorken, Vogelwaarde

        

VWO Atheneum Profiel: Cultuur en Maatschappij

Sanne Braspennincx, Kapellebrug; Femke Bun, Hulst

 

VWO Atheneum Profiel: Cultuur en Maatschappij / Economie en Maatschappij

Louis-Philippe Bazelier, Hulst; Febe van den Bergen, Hulst; Emilie de Block, Hulst; Ruben Bun, Hulst; Lyssa Tejero, Hulst; Joyce de Waal, Nieuw- en Sint Joosland; Evianne van Waesberghe, Sint Jansteen; Milan de Wolf, Heikant

 

VWO Atheneum Profiel: Economie en Maatschappij

Demi Hoogerwerf, Heikant; Sandra de Moor, Sint Jansteen; Emma Peters, Clinge; Anouk De Smet, Sint Jansteen; Sven Van de Voorde, Hulst

 

VWO Atheneum Profiel: Natuur en Gezondheid

Joris Meerdink, Zuiddorpe

 

VWO Atheneum Profiel: Natuur en Gezondheid / Natuur en Techiek

Jors Biesters, Hulst; Maaike van Campen, Graauw; Kevin Cornelissens, Kloosterzande; Jeanette van Driessche, Lamswaarde; Lieve van Heel, Axel; Jef Kerckhaert, Hengstdijk; Joppe Kips, Graauw; Pim Meerdink, Zuiddorpe, Cum Laude; Willem Menu, Kloosterzande; Anne de Meurichy, Hulst; Ayla Pieterson, Hulst; Astrid Smits, Terhole; Joost Sponselee, Clinge; Juliette Tak, Sint Jansteen; Tirza van Zweeden, Hulst

 

VWO Atheneum Profiel: Natuur en Techiek

Bas Cijsouw, Hulst; Stijn Dikker, Nieuw Namen, Cum Laude

        

VWO Gymnasium Profiel: Cultuur en Maatschappij / Economie en Maatschappij

Benoît de Booij, Hulst; Valence De Coene, Hulst; Arjan van Dorsselaer, Hulst

 

VWO Gymnasium Profiel: Natuur en Gezondheid

Tessie Vervaet, Sint Jansteen

 

VWO Gymnasium Profiel: Natuur en Gezondheid / Natuur en Techiek

Sven de Clippelaar, Hengstdijk; Maureen van Duin, Hulst; Marco d' Haens, Hulst; Koen Jurgens, Hulst; Maaike de Kreek, Vogelwaarde; Robin Neve, Kloosterzande; Kim Otto, Kloosterzande; Vroni Reijns, Walsoorden

 

VWO Gymnasium Profiel: Natuur en Techiek

Rick van Bellen, Kloosterzande, Cum Laude; Martijn Muller, Hulst; Mirthe Nachtegael, Heikant

 



600_geslaagd_3.jpg